Ультразвуковий очисник-ванна 15 л 540 Вт/40kHz з підігрівом 450 Вт (GS0915 — Granbo)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Категорія: Ультразвукові очисники
Опис: Ультразвукова ванночка з підігрівом. Об'єм: 15л. Частота: 40 кГц. Потужність нагрівача: 450W. Регулювання температури, таймер. Габарити: 355x325x275mm
Напруга живлення: 220 V
Потужність: 540 W
Об'єм: 15000 ml
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 15000 л |
| Робоча частота | 40 кГц |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 325 мм |
- Ціна: 19 999 ₴

