Ультразвукова ванна 80W, 800ml (iClean-E08B) Mechanic



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Категорія: Ультразвукові очисники
Опис: Ультразвукова ванночка. Об'єм: 800 мл. Частота: 40 кГц. Потужність: 80W. Таймер: 0...30 хв. Зображення інформації на семисегментних індикаторах. Габарити ємності: 150x85x65mm. Загальні габарити: 175x110x125 mm
Напруга живлення: 220 V
Потужність: 80 W
Об'єм: 800 ml
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 80 Вт |
| Об`єм | 800 л |
| Робоча частота | 40 кГц |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 2 580 ₴

