Термопрокладка 0.5mm, 100x100mm, 15W/mk 3KS


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплопровідна силіконова прокладка. Толщина: 0,5mm. Теплопровідність w/mk: 15. Робоча температура: - 40...+250 °C. Це високоефективний теплопровідний матеріал, що заповнює проміжки, для передавання тепла між електронним обладнанням і радіатором. Гарна липкість і гнучкість. Немає додаткового клею.
Призначення: Полегшує відведення тепла
Паковання: 100x100x0,5mm
Тип препаратуТермопрокладка
Теплопровідність: 15 W/mK
Призначення: Полегшує відведення тепла
Паковання: 100x100x0,5mm
Тип препаратуТермопрокладка
Теплопровідність: 15 W/mK
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3KS Electronic Material |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Теплопровідність | 15 Вт/(м*К) |
| Тип | Термопрокладка |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 138 ₴

