Обігрівач інфрачервоний LUND від ел.мережі- 230 В, 2 кВт, для площі- 25м², 3 реж: 650, 1350, 2000 Вт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач інфрачервоний LUND
нитка з вуглецевого волокна з терміном служби 5000 год
площа обігріву: 25 м 2
3 рівня потужності: 650W, 1350W, 2000W
інфрачервоні хвилі: середні
час розігріву: 2 секунди
місце установки: окремо стоїть, на підставі
корпус: алюміній
управління: пульт, пульт управління
24-годинний таймер
LCD дисплей
захист від падінь і перегріву
використання: всередині і на вулиці
Інфрачервоний обігрівач ідеально підходить для обігріву робочого місця або зони відпочинку в холодні дні та ночі.
Ступінь захисту IP34 дозволяє використовувати радіаційний обігрівач усередині приміщень, наприклад, у будинках, гаражах, а також на терасах і балконах, уникаючи при цьому впливу сильних опадів.
Оснащений пультом дистанційного керування та таймером для встановлення часу роботи агрегату.
Інфрачервоні обігрівачі працюють за рахунок випромінювання, тобто аналогічно сонячним. Безпосередньо нагріває предмети або людей.
ВАЖЛИВО: через високу потужність пристрою мережеве коло повинно бути оснащено захисним провідником і захистом не менше 16 А.
У разі використання подовжувачів необхідно використовувати якісний трижильний подовжувач, що витримує струмове навантаження 16 А.
У разі сумнівів зверніться до електрика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Інфрачервоний випромінювач |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Особливості | Таймер, Пульт дистанційного керування |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 60 Гц |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 5.3 кг |
- Ціна: 7 665 ₴






