Обігрівач інфрачерв LUND ел.мер- 230В 2кВт на штат 180-210 см площа- 25м², 3 реж: 650, 1350, 2000 Вт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
кварцова нитка з терміном служби 5000 год
площа обігріву: 25 м 2
3 рівня потужності: 650 Вт, 1300 Вт, 2000 Вт
інфрачервоні хвилі: середні, довгі
час розігріву: 20 секунд
місце установки: стіна або підставка
управління: струнний перемикач
захист від падінь і перегріву
використання: всередині і на вулиці
Інфрачервоний обігрівач ідеально підходить для обігріву робочого місця або зони відпочинку в холодні дні та ночі.
Ступінь захисту IP34 дозволяє використовувати радіаційний обігрівач усередині приміщень, наприклад, у будинках, гаражах, а також на терасах і балконах, уникаючи при цьому впливу сильних опадів.
Має 3-ступінчасте регулювання потужності.
Інфрачервоні обігрівачі працюють за рахунок випромінювання, тобто аналогічно сонячним. Безпосередньо нагріває предмети або людей.
ВАЖЛИВО: через високу потужність пристрою мережеве коло повинно бути оснащено захисним провідником і захистом не менше 16 А.
У разі використання подовжувачів необхідно використовувати якісний трижильний подовжувач, що витримує струмове навантаження 16 А.
У разі сумнівів зверніться до електрика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lund |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 25 кв.м |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Частота | 60 Гц |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 4 095 ₴



