Газонокосарка бензинова YATO YT-85525: привод 2,4 кВт, ширина різання: Ø= 46 см, травозбірник- 62 л





Бензинова газонокосарка YATO YT-85525 обладнана двигуном LONCIN об'ємом 139 см3, який забезпечує високу потужність і ефективність під час косіння трави. Робоча ширина 46 см дає змогу швидко та ефективно косити, а завдяки 8-ступеневій центральній регулюванні висоти скошування в діапазоні 25-75 мм можна адаптувати косіння до потреб і стану газону. Травозбірник об'ємом 62 літри полегшує збирання скошеної трави. Вбудований привод полегшує косіння.
Міцна та стійка конструкція, ергономічна ручка з пінопластовим покриттям і проста у використанні система регулювання висоти зрізу перетворять стриження газону на задоволення. Газонокосарка обладнана великими колесами та легко маневрує, що робить її ідеальною навіть для важкодоступних місць.
Газонокосарка 4 в 1:
- Викидання трави в кошик (62 літри)
- кидання трави за газонокосарку
- бічний викид, через спеціальний адаптер
- мульчування (подрібнення): скошена трава залишається на газоні, подрібнюється й може використовуватися як натуральне добриво
двигун:
- тип двигуна: внутрішнього згоряння, чотиритактний, з верхнім розташуванням клапанів
- виробник двигуна: LONCIN
- модель двигуна: LC1P65FE
- Об'єм двигуна: 139 см3
- потужність: 2,4 кВт
- максимальний крутний момент: 2800 об/хв
- стартер: ручний
- Тип свічки запалювання: F7RTC
- тип палива: неетилований бензин E10
- тип масла: SAE 15W-40
- Місткість паливного бака: 0,9 літра
- Місткість олійного піддона: 0,5 літра
- ширина різу: 46 см
- спосіб привода: з приводом
- Регулювання висоти зрізу: 8-ступеневий
- мінімальна висота зрізу: 25 мм
- максимальна висота різу: 70 мм
- корпус: метал
- Місткість травозбірника: 62 літри
- тип травозбірника: сітка
- Кількість коліс — 4
- Діаметр колеса — передні: 7" (178 мм) x2, задні: 10" (247 мм) x2
- Кількість циліндрів у двигуні — 1
- Кількість тактів у двигуні — 4
- вага: 33,6 кг
- Рівень шуму: 96 дБ
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 46 мм |
| Висота скошування | 70 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 139 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.4 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.6 кг |
- Ціна: 18 060 ₴






