Газонокосарка бензинова YATO YT-85532: привод 3,5 кВт, ширина різання: Ø= 53 см, травозбірник- 62 л





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова газонокосарка YATO YT-85532, обладнана двигуном LONCIN об'ємом 196 см3, що забезпечує високу потужність і ефективність. Робоча ширина 53 см забезпечує швидке стриження, а 8-ступеневе центральне регулювання висоти скошування дає змогу плавно регулювати рівень ножів залежно від стану газону. Вбудований привод дає змогу легко керувати пристроєм навіть на складній місцевості, наприклад: на пагорбах або нерівних поверхнях.
4 функції:
- кидати траву в кошик
- кидання трави за газонокосарку
- бічний викид (через спеціальний адаптер)
- мульчування (подрібнення): скошена та подрібнена трава залишається на газоні, слугуючи природним добривом
Двигун LONCIN LC1P70FC
- тип: внутрішнього згоряння, чотиритактний, з верхнім розташуванням клапанів
- об'єм: 196 см3
- потужність: 3,5 кВт
- макс. Крутний момент: 2800 об/хв
- стартер: ручний
- Тип свічки запалювання: E7RTC
- тип палива: неетилований бензин E10
- тип масла: SAE 15W-40
- Місткість паливного бака: 1 літр
- Місткість олійного піддона: 0,6 літра
- ширина різання: 53 см
- 8-ступеневе регулювання висоти зрізу в діапазоні 25-75 мм
- контроль швидкості
- Сітчастий травозбірник об'ємом 62 літри
- металевий корпус
- ергономічна ручка з оздобленням із піноматеріалу
- вбудований тримач для напоїв
- Діаметр колеса: 2*8" переднє, 2*11" заднє
- вага: 37 кг
- Рівень шуму: 98 дБ
- Сумісна з (ами) — YT-855488, YT-855491, YT-855473, YT-855482, YT-855484
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 53 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
- Ціна: 22 365 ₴






