Свердло конічне ступеневе титанове для металу YATO YT-44746: Ø= 10-30 мм, HSS 4241, L = 87/60 мм



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступеневе свердло YATO YT-44746, призначений для свердління високоякісної неіржавкої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі, кольорових металів, сталевих листів і пластику.
- виготовлені зі швидкорізальної сталі HSS 4241, покритої нітридом титану для збільшення довговічності свердел
- краї просвердленого отвору залишаються чистими й без задирок
- самоцентрування на округлих і слизьких поверхнях
- швидке відведення тепла під час свердління твердих матеріалів
- 2 спіральні канавки для стружки ефективно виводять відходи
- Ручка з трьома плоскими поверхнями забезпечує максимальне передавання крутного моменту.
Характеристики:
- Диаметр - 10, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 мм
- Довжина — 87 мм
- Робоча довжина — 60 мм
- Кількість ступенів — 12
- Макс. товщина різання — 4 мм
- Тип тримача інструмента — трикутник
- Матеріал — HSS4241
- Оздоблення поверхні — покритий нітридом титану
- Призначення - високоякісна неіржавка сталь, конструкційна сталь, холоднокатана сталь, кольорові метали, сталеві листи, пластик
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина робочої частини | 60 мм |
| Загальна довжина | 87 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
- Ціна: 490 ₴

