Фрези різної форми до мінішліфмашинки YATO YT-61730, Ø = 2-16 мм, l = 40 мм, шпиндель Ø = 3,2 мм, компл. 10 шт.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Довжина — 40 мм
- Довжина робочої частини — 2, 5.5, 7, 9, 10, 12, 16, 16 мм
- Розмір тримача інструмента — 3,2 мм
- Тип тримача інструмента — циліндричний
- Матеріал — HSS4241
- Оздоблення поверхні — покритий нітридом титану, оксидований
- Оберт — 0-12000 хв−1
- Кількість предметів у наборі — 10
- Вміст комплекту — кульова фреза x2 (Ø 2x40 мм, Ø 5,5x40 мм), конічна фреза x3 (Ø 7x40 мм, Ø 9x40 мм, Ø 16x40 мм), конічна фреза Ø 9x40 мм, циліндрична фреза x4 (Ø 7x40 мм, Ø 10x40 мм, Ø 12x40 мм, Ø 16x40 мм)
- Призначення — метал, дерево, ПВХ
- Країна-виробник — Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Набір |
| Обробка матеріалу | Пластик, Дерево, Метал |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр хвостовика | 3.2 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Довжина робочої частини | 16 мм |
- Ціна: 310 ₴

