Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1]
![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 2](https://images.prom.ua/6624119272_w226_h230_nasos-dlya-vodi.jpg)
![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 3](https://images.prom.ua/6624119271_w226_h230_nasos-dlya-vodi.jpg)
![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 1](https://images.prom.ua/6624119268_w444_h473_nasos-dlya-vodi.jpg)
![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 4](https://images.prom.ua/6624119269_w215_h230_nasos-dlya-vodi.jpg)
![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 5](https://images.prom.ua/6624119270_w215_h230_nasos-dlya-vodi.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність двигуна: 1300W напруга: 230 В максимальна продуктивність: 5000 л/год Максимальний тиск 5,3 бар максимальний напір: 53м максимальна висота всмоктування: 8м ступінь захисту: IPX4 підключення: 1" макс. температура води 35 °C довжина кабелю: 1,2 м Садовий насос для ефективного живлення систем поливу в садах і систем водопостачання. Використовується на ділянках, кемпінгах, дачах, господарських будівлях. Він призначений для чистої води, що подається з колодязів, резервуарів для дощової води та басейнів. Попередній фільтр легко знімається для очищення. Гумові ніжки забезпечують стабільність в роботі і знижують шум і вібрацію. Корпус насоса та перемикач водонепроникні. Зручна ручка полегшує перенесення. Манометр дозволяє контролювати тиск.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 13.5 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна Пожодження | PL |
- Ціна: 7 665 ₴


![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 6](https://images.prom.ua/6624098112_w110_h110_nasos-dlya-vodi.jpg)
![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 7](https://images.prom.ua/6624098089_w110_h110_nasos-dlya-vodi.jpg)
![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 8](https://images.prom.ua/6624098081_w110_h110_nasos-dlya-vodi.jpg)
![Насос для води садовий мережевий YATO: 1300Вт, 5000 л/год, Ø= 1", глиб.- 8м, вис.- 53м [1], фото 9](https://images.prom.ua/6624119266_w110_h110_nasos-dlya-vodi.jpg)