Пила дискова акумуляторна YATO: Li-Ion 18 В 4 АГод, для диска Ø = 140/20 мм, 24 зуби, гліб р- 51-32 мм





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила дискова акумуляторна YATO YT-8281185 Характеристики: швидкість обертання: 6150 об/хв максимальна глибина різу: 51 мм при 90°, 32 мм при 45° Джерело живлення: батарея 18 вольт, сумісна з системою батареї YATO 18 вольт діаметр диска: 140 мм (зовнішній), 20 мм (внутрішній) кількість зубів: 24 максимальна товщина диска: 1,1 мм Регулювання кута зрізу: 0-45° Комплектація: пилка, шина, 2 Li-Ion 4 Ач акумулятора Акумуляторна циркулярна пила — це універсальний інструмент, який ідеально підходить для точного різання твердої деревини, фанери або OSB. Добре підійде для монтажних, теслярських і столярних робіт. Сучасний дизайн ручки робить інструмент дуже зручним у використанні та точним у роботі. Регулювання глибини та кута різання дозволяє швидко та легко адаптувати параметри до поточних потреб. Завдяки стабільній роботі він не смикається навіть при прилипанні матеріалу, що підвищує безпеку користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 140 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6150 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 51 мм |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 1.9 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 7 400 ₴



