Набір головок торцевих YATO Cr-Van, квадрат 1/4" з тріщаткою і подовжувачем. 12 шт [5/20]
![Набір головок торцевих YATO Cr-Van, квадрат 1/4" з тріщаткою і подовжувачем. 12 шт [5/20], фото 1](https://images.prom.ua/6591569096_w302_h473_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
![Набір головок торцевих YATO Cr-Van, квадрат 1/4" з тріщаткою і подовжувачем. 12 шт [5/20], фото 2](https://images.prom.ua/6624422339_w291_h473_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
![Набір головок торцевих YATO Cr-Van, квадрат 1/4" з тріщаткою і подовжувачем. 12 шт [5/20], фото 3](https://images.prom.ua/6624422337_w291_h473_nabir-golovok-tortsevih.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
розмір тримача: 1/4" (6,3 мм) матеріал: CrV 6140, CrV 6150, CrV 50BV30 кількість зубів: 72 AS-DRIVE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 4 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна Пожодження | PL |
- Ціна: 693 ₴

