Касетниця блокова КБ9 (чорна)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис (розміри дані у формі — ГхШхВ): Касетниця пластикова на 9 висувних комірок. Розмір комірки (ШхГхВ): 77,6х95,8х52,7мм
Габарити, mm: 250x167x103 mm
Габарити, mm: 250x167x103 mm
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Кількість відділень/кишень | 9 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 103 мм |
- Ціна: 469 ₴

