Касетниця блокова КБ9 (прозора)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис (розміри дані у формі — ГхШхВ): Касетниця пластикова на 9 висувних комірок. Розмір комірки (ШхГхВ): 77,6х95,8х52,7мм
Габарити, mm: 250х105х167 mm
Габарити, mm: 250х105х167 mm
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 9 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 167 мм |
- Ціна: 504 ₴

