LiFePO4 280Ah, 3.2V, 173,7x72x207,5mm EVE акумулятор літій-залізо-фосфатний LF280K 0.5C Grade A


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: EVE
Технологія: LiFePO4
Типорозмір / габарити: 173,7x72x207,5mm
Ємність: 280 Ah
Форма: призматична
Напруга, V: 3,2 V
Максимальний струм розряду: 280 A
Вага: 5420±300г
Технологія: LiFePO4
Типорозмір / габарити: 173,7x72x207,5mm
Ємність: 280 Ah
Форма: призматична
Напруга, V: 3,2 V
Максимальний струм розряду: 280 A
Вага: 5420±300г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EVE |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 280 А. г |
| Напруга | 3.2 В |
| Струм заряду | 280 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173.7 мм |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 207.5 мм |
- Ціна: 6 384 ₴

