Ультразвукова ванна Jeken СЕ-5200А 50 Вт 750 мл




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванна Jeken CE-5200A — ультразвукова ванна об'ємом 0,75 літра для професійного очищення.
Особливості:
- Використовувати тільки чисту воду!
- Розрахована на очищення CD, VCD і DVD.
- Цифрове настроювання: 5 встановлених циклів роботи з вільним вибором часу.
- Щільна кришка для зменшення шуму.
- Сертифікований відповідно до стандартів: CE, GS, ETL (США), PSE.
Характеристики:
|
Живлення |
AC 220 ~ 240 В, 50/60 Гц |
|
Потужність |
50 Вт |
|
Об'єм резервуара |
0,75 л |
|
Матеріал резервуара |
неіржавка сталь SUS304 |
|
Частота ультразвука |
42 000 Гц |
|
Контроль часу |
90/180/280/380/480 сек, вільний вибір |
|
Розміри резервуара |
150 × 130 × 50 мм |
|
Зовнішні розміри |
210 × 170 × 145 мм |
|
Вага нетто |
0,9 кг |
Комплектація:
- Ультразвукова ванна — 1 шт.
- Кошик для очищення — 1 шт.
- Підставка для годинника — 1 шт.
- Підставка для дисків — 1 шт.
- Інструкція користувача — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Потужність | 50 Вт |
| Об`єм | 750 л |
| Таймер | Так |
| Різновид стерилізації | Ультразвукова |
| Тип стерилізованого інструменту | Косметологічний, Манікюрний, Перукарський, Педикюрний |
| Гарантійний термін | 3 Місяців |
| Стан | Нове |
| Сфера застосування | Побутовий |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Гарантія | 12 тижня |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
- Ціна: 2 115 ₴

