Ультразвукова ванна Jeken СЕ-5600А 50 Вт 750 мл





Ванна CE-5600A — ультразвукова ванна об'ємом 0,75 л, призначена для чищення компакт-дисків, ювелірних виробів, столових приборів, а також різного роду деталей, елементів конструкцій тощо. Колір корпусу: жовтогарячий.
Особливості:
-
Найважливішою перевагою цієї моделі є функція дегазації — це покращує ефективність очищення.
-
Спеціально розроблена для очищення CD, VCD і DVD.
-
Працює з використанням водопровідної води.
-
Цифрове настроювання заграм, 5 робочих циклів.
-
Видаляє бруд ефективно — предмети після очищення сяють, як нові.
-
Чимале просування в дизайні приладу.
-
Кришка, що щільно прилягає, розроблена для ефективного зниження шуму.
Застосування:
Побутове та офісне використання, салон краси, оптика, ювелірний магазин, годинниковий магазин тощо:
Намисто, браслети, кільця, сережки, значки.
Окуляри, сонцезахисні окуляри, ремінці для годинника, водонепроникний годинник, побутові прилади, друку, пір'я ручок, головки принтерів.
Диски (CD, VCD, DVD), зубні протези, зубні щітки, косметика, гребінці, бритви.
Металевий посуд, пляшечки для годування та соски, старовинні монети, крани, сопла механізмів тощо.
Характеристики:
|
Об'єм резервуара |
750 мл |
|
Потужність |
50 Вт |
|
Живлення |
AC 220-240 В, 50/60 Гц |
|
Частота ультразвука |
42 000 Гц |
|
Матеріал резервуара |
Неіржавка сталь SUS304 |
|
Контроль часу |
5 робочих циклів, вільний вибір часу |
|
Розміри резервуара |
150 × 130 × 50 мм |
|
Зовнішні розміри |
221 × 165 × 150 мм |
|
Вага нетто |
0,97 кг |
|
Вага брутто |
1,4 кг |
Комплектація:
-
Ультразвукова ванна Jeken CE-5600A — 1 шт.
-
Пластиковий кошик для очисних деталей — 1 шт.
-
Кабель (138 см) — 1 шт.
-
Штекер стандарту ЄС — 1 шт.
-
Інструкція користувача — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Потужність | 50 Вт |
| Об`єм | 750 л |
| Таймер | Так |
| Різновид стерилізації | Ультразвукова |
| Тип стерилізованого інструменту | Косметологічний, Манікюрний, Перукарський, Педикюрний |
| Гарантійний термін | 3 Місяців |
| Стан | Б/У |
| Сфера застосування | Побутовий |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Стерилізатори |
| Гарантія | 12 тижня |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
- Ціна: 2 160 ₴




