Цифрова ультразвукова ванна Jeken PS-10A 70 Вт 2 л



Ультразвукова ванна Jeken PS-10A з корпусом, кришкою та підставкою з високоякісної неіржавкої сталі. Об'єм резервуара: 2 л.
Особливості:
· Надійна конструкція з ізольованою платою, зберігає від потрапляння рідини для більшої безпеки
· Проста схема з потужним перетворювачем великого діаметра забезпечує краще очищення
· Таймер зі зворотним відліком реального часу та цифровим встановленням часу очищення
· Цифровий РК дисплей
· Корпус, кришка та підставка з високоякісної неіржавкої сталі
· Функція нагрівання зі встановленням температури, зображення температури в реальному часі
· Вібропоглинання кошик і підставка
Застосування:
· Електронне виробництво
· Ювелірні майстерні
· Хімічні лабораторії
· Стоматологічні клініки
· Домашнє господарство
· Кафе та ресторани
· Ремонтні майстерні
Технічні характеристики:
|
Ультразвукова частота |
40 000 Гц |
|
Об'єм резервуара |
2 л |
|
Матеріал резервуара |
Неіржавка сталь SUS304 |
|
Таймер |
1-30 хвилин, цифровий |
|
Потужність ультразвуку |
70 Вт |
|
Потужність нагрівача |
60 Вт цифровий |
|
Живлення |
AC 100 ~ 120 В, 50 / 60 Гц |
|
Розміри резервуара |
150 x 135 x 100 мм |
|
Розміри ванни (Д x Ш x В) |
180 x 165 x 240 мм |
|
2.2 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Потужність | 70 Вт |
| Об`єм | 2000 л |
| Таймер | Так |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Гарантія | 24 тижня |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 7 110 ₴

