Цифрова ультразвукова ванна Jeken CE-7200A 120 Вт 2.5 л





Jeken CE-7200A — потужна ультразвукова ванна об'ємом 2,5 л, потужністю 120 Вт для професійного очищення. Колір: синій/білий.
Особливості:
· Подовжений резервуар із неіржавкої сталі — підходить для очищення довгомірних предметів.
· Сильніший перетворювач — два потужні перетворювачі по 60 Вт для кращої ефективності очищення.
· 5 цифрових циклів таймера для вибору різного часу очищення.
· 5 температур нагрівача на вибір для безпечної та стабільної функції нагрівання, встановлення температури.
· 5 режимів ультразвукової потужності на вибір для встановлення потужності.
· Вентилятор радіатора для захисту пристрою в процесі тривалої експлуатації.
· Вологостійка плата для використання в лабораторіях.
· Промислові ІС для стабільної роботи в умовах нестабільної напруги.
· Міцний пластиковий корпус із підвищеною водонепроникністю й ударостійкістю.
· Сертифікація: CE, FCC, RoHS, PSE.
Технічні характеристики:
|
Живлення |
AC 220-240 В, 50/60 Гц |
|
Потужність ультразвуку |
120 Вт (макс.) |
|
Потужність нагрівання |
100 Вт (макс.) |
|
Об'єм резервуара |
2,5 л |
|
Матеріал резервуара |
неіржавка сталь SUS304 |
|
Частота ультразвука |
42 000 Гц |
|
Контроль часу |
5 циклів: 90/180/280/380/480 сек, цифрове відтворення |
|
Контроль потужності ультразвуку |
5 режимов: P-1, P-2, P-3, P-4, P-5 |
|
Контроль нагрівання |
5 циклов: 40℃, 45℃, 50℃, 55℃, 60℃ |
|
Розміри резервуара |
250 × 150 × 80 мм |
|
Зовнішні розміри |
319 × 250 × 180 мм |
|
Вага нетто |
2,85 кг |
· Ультразвукова ванна — 1 шт.
· Кошик для очищення — 1 шт.
· Інструкція користувача — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.85 кг |
| Потужність | 120 Вт |
| Об`єм | 2500 л |
| Таймер | Так |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Призначення | Універсальні |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 319 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча частота | 42000 |
- Ціна: 7 020 ₴


