Пила ланцюгова мережева INTERTOOL DT-2201





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель DT-2201 — це ланцюгова електропилка, яка використовується переважно для роботи на дачних або садових ділянках. З її допомогою заготовляють дрова, обрізають гілки дерев і чагарників. Споживана потужність пили — 2000 Вт, швидкість ланцюга на холостому ходу — 800 обертів/хв. Для додаткової безпеки є блокування кнопки увімкнення. Ланцюг пилки змазується автоматично. Електропила DT-2201 вирізняється високою потужністю і продуктивністю роботи. Перевагами пили є простота її експлуатації, і невибагливість в обслуговуванні. Купити ланцюгову пилку INTERTOOL DT-2201 можна на нашому сайті, попередньо проконсультувавшися з менеджерами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 тижня |
| Довжина різання | 330 мм |
| Напруга живлення | 230 |
| Об`єм | 0.021520 |
| Швидкість ланцюга на холостому ходу | 800 м/хв |
| Шина | 40 мм |
- Ціна: 2 999 ₴

