Ножиці арматурні 750 мм, max 9 мм, CrV INTERTOOL HT-0154



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-0154
| Довжина | 750 мм |
|---|---|
| Товщина прута | до 9 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60 HRC |
| Вага | 3,700 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Довжина інструменту | 750 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 750 |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
- Ціна: 799 ₴

