Ножиці арматурні 900 мм, max 11 мм, CrV INTERTOOL HT-0155

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-0155
| Довжина | 900 мм |
|---|---|
| Товщина прута | до 11 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60 HRC |
| Вага | 5,150 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.25 кг |
| Довжина інструменту | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 900 |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
- Ціна: 1 099 ₴

