Ножиці арматурні 1050 мм, max 13 мм, CrV INTERTOOL HT-0156

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-0156
| Довжина | 1050 мм |
|---|---|
| Товщина прута | до 13 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60 HRC |
| Вага | 7,650 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Довжина інструменту | 1050 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
- Ціна: 1 499 ₴

