Сокира 1600 г, ручка пекан INTERTOOL HT-0271





ОПИС


Сокира - універсальна помічниця у господарстві, це корисний інструмент вдома та на природі. Широко використовується для заготівлі дров, обробки дерев'яних матеріалів, рубання дерева тощо. Її часто застосовують як інструмент грубої обробки деревини.

Надійна конструкція
Сокира виготовлена з високоякісної кованої вуглецевої сталі. Додаткова термообробка леза забезпечує довготривалу службу інструменту. Обух має антикорозійне ударостійке покриття для захисту від іржі та сколів. Ручка з деревини пекан має високі показники міцності за рахунок твердих волокон дерева.

Зручність у роботі
Зручний хват розподіляє навантаження та допомагає виконувати набагато більший обсяг робіт. Ручка сокири відполірована, покрита лаком для зручної роботи без задирок. Загальна вага сокири – 2,3 кг, вага обуха – 1,6 кг.

Особливості експлуатації
Важливо! Зворотна сторона обуха не може використовуватися як молот чи кувалда. Також не рекомендується бити по обуху чимось важким, намагаючись "доколоти" матеріал, ви можете зашкодити інструменту.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-0271
| Тип | сокира |
|---|---|
| Довжина | 810 мм |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | пекан |
| Вага | 2,250 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.25 кг |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип сокири | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 215 |
| Довжина | 810 |
| Матеріал рукоятки | деревина — пекан |
| Тип | Сокира |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 699 ₴




