Полотно ножівне для дерева для лучкової пили INTERTOOL HT-3016



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотно ножівкове по дереву HT-3016 підходить для лучкової пилки HT-3216. Полотно має розведені в дві сторони зубці, які забезпечують максимально ефективний розпил деревини в садку. Довжина полотна – 610 мм, а кількість зубців складає 4 шт. на 1 дюйм. Полотно виготовлене з гартованої сталі, що забезпечує його тривалу експлуатацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.055 |
| Довжина полотна | 610 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Об`єм | 0.000053 |
| Застосування | для дерева |
| Товщина полотна | 0.75 мм |
| Ширина полотна | 21 мм |
- Ціна: 45 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

