Робоча платформа до сходів LT-0029 INTERTOOL LT-6029


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС



Призначення
Робоча платформа LT-6029 TM INTERTOOL - це додаткова функціональність ваших драбин LT-0029. Призначена для встановлення на сходи-трансформери в положенні поміст (будівельні ліси) та являється майданчиком для зручного переміщення або стояння майстра.

Надійна та безпечна
Виготовлена з високоякісної сталі, має стійке покриття та перфоровану поверхню, що не ковзає, витримує будь-які навантаження до 150 кг. Забезпечує безпечне та зручне використання драбини-трансформера.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ LT-6029
| Максимальне навантаження | 150 кг |
|---|---|
| Сумісність | до драбини LT- 0029 |
| Тип | робоча платформа до драбини |
| Вага | 4,500 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | до сходами LT-0029 |
| Тип | робоча платформа до драбини |
- Ціна: 999 ₴

