Труборіз для труб PVC 0-42 мм, sk5, STORM INTERTOOL NT-0004





Труборіз INTERTOOL NT-0003 призначений для різки різноманітних пластикових (PVC) труб, кабель-каналів, садових шлангів та ін. Гарантує точний різ, без деформації стінок виробу.
Потужне, гостре лезо труборіза виготовлено з загартованої легованої сталі SK5. Характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень та навантажень. V-подібна форма леза з гострим кутом дозволяє отримати акуратний, чистий зріз труби, без задирок. Різець з тефлоновим покриттям відмінно ковзає по поверхні матеріалу та гарантує легкий, швидкий різ.
Форма робочої частини труборіза забезпечує відмінну посадку труби для більш зручної роботи.
Храпова система труборіза значно полегшує процес, з кожним натисканням відбувається фіксація леза у певному положенні. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження на труборіз, у результаті робота просувається набагато швидше.
Двокомпонентні рукоятки не ковзають та відмінно лежать у руці, таким інструментом комфортно працювати протягом довготривалого часу!
Особливості:
- Швидкий, особливо точний різ
- Цільний міцний корпус з алюмінієвого сплаву
- Широке лезо з тефлоновим покриттям
- Автоматичне повернення леза досягається шляхом відведення ручки
- Максимальний діаметр труби - 42 мм
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.385 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | автоповернення, тефлонове покриття леза, двокомпонентні ручки |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Матеріал леза | SK5 |
- Ціна: 449 ₴

