Тачка садово-будівельна одноколісна INTERTOOL WB-0813





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тачка WB-0813 має оцинкований лоток об'ємом 85 літрів. Тачка складається з розбірних частин, які компактно розміщені в пакованні. Рамна конструкція виготовлена з суцільногнутої труби, що збільшує загальний ресурс тачки та витримує заявлене навантаження. Тачка WB-0813 має одне пневмоколесо з підшипником розміром 15 дюймів (4.00-8). Застосувана товщина аркуша під час виробництва тачки становить уже 0,7 мм, а вантажність тачки становить 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.875 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 0.060000 |
| Обсяг лотка | 85 л |
| Розмір колеса | 15"; пневматична з камерою, з підшипником |
| Тип лотка | знімний, оцинкований |
| Тип рами | труба цельногнутая 32x1,2 |
| Тип тачки | розбірна |
- Ціна: 1 218 ₴



