Перфоратор SDS-Plus INTERTOOL WT-0152





Трирежимний перфоратор INTERTOOL WT-0152 вирізняється високою якістю збирання та потужністю електричного мотора. Електричний мотор 1050 Вт дає змогу швидко просвердлити отвір у цеглі та бетоні, а також створити штробу заданої глибини. Енергія удару становить — 3 Дж, частота удару — 5200 уд./хв, кількість обертів становить 11100 об./хв.
Завдяки швидкій системі кріплення SDS-Plus ви з легкістю встановите потрібний бур. Також чудовим доповненням є набір аксесуарів, що входять до комплекту, та пластикова валіза, куди можна заховати перфоратор для зберігання і зручності транспортування. Доступно три режими: свердління, удар і свердління з ударом. Перемикач режимів розміщений із лівого боку корпусу. Також є реверс, а кількість обертів можна регулювати під свій стиль роботи. Все це є в легкій доступності для користувача — у межах кнопки пуску. Над нею є реверс, а на самій кнопці — коліщатко для зміни частоти обертання.
Офіційна гарантія на інструмент WT-0152 становить 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 7 кг |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 тижня |
| Кількість режимів | 3 |
| Комплектація | кейс, аксесуари |
| Максимальний діаметр свердління | сталь:13 мм; бетон: 26 мм; дерево: 40 мм |
| Напруга живлення | 230 |
| Об`єм | 0,015500 |
| Швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Частота удару | 5200 уд/хв |
| Енергія удару | 3 Дж |
- Ціна: 2 249 ₴



