Шліфмашина пряма (гравер) INTERTOOL WT-0516





Пряма шліфмашина INTERTOOL WT-0516 (гравер) призначена для шліфування та полірування металевих, гранітних, керамічних поверхонь. Модель WT-0516 підходить як для домашнього використання, так і для роботи в майстерні. Гравер WT-0516 ефективний для роботи у важкодоступних місцях завдяки наявності гнучкого вала.
Шліфувальна машина пряма INTERTOOL WT-0516 має продуктивний двигун потужністю 170 Вт, який дозволяє розвинути частоту обертання до 35 000 об/хв. Гравер має регулювання частоти обертання в інтервалі від 8000 об/хв до 35000 об/хв. Гравер WT-0516 комплектується великою кількістю витратних матеріалів та додаткових пристосувань. Дана модель має зручний, швидкий механізм заміни витратних матеріалів за допомогою невеликого ключа. Всі комплектуючі поміщені в зручний пластиковий кейс.
Для виконання більш точних робіт з гравіювання дана модель комплектується гнучким валом та стійкою. Стійку можна закріпити на робочому столі. Стійка має трьохпозиційну телескопічну штангу з гачком, для підвішування гравера. Насадки кріпляться за допомогою цангового затиску 3.2 мм, який фіксується завдяки інтегрованій кнопці блокування. Накладка на основній рукоятці забезпечує комфортне захоплення інструменту. А додаткова бічна рукоятка додає впевненості користувачеві в роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 тижня |
| Комплектація | пластиковий кейс; гнучкий вал; телескопічна штанга з опорою; набір шліфувальних і ріжучих матеріалів; універсальна насадка+бічна рукоятка; ключ для монтажу оснащення |
| Напруга живлення | 230 |
| Об`єм | 0.0057 |
| Цанговий затиск | 3.2 мм |
- Ціна: 2 099 ₴





