Клейовий пістолет Pro'sKit GK-380B 11 мм 80 Вт

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клейовий пістолет Pro'sKit GK-380B
Огляд: клейовий пістолет являє собою інструмент, який дає змогу легко розплавляти й наносити клей для склеювання різних поверхонь у процесі ремонтних, складальних та інших робіт.
Особливості:
- тип корпусу — пластиковий;
- як клею використовується термоклей як стрижня діаметром 11 мм (у комплект постачання не входить);
- курок для механічного подавання клейового стрижня (у разі натискання накурок відбувається видавлювання розплавленого клею із сопла пістолета);
- плавне подавання клейового стрижня;
- індикатор увімкнення;
- підставка.
Технічні характеристики:
- напруга живлення — 220 В;
- потужність — 15...80 Вт;
- швидкість витікання клею — 14...16 г/хв;
- діаметр клейового стрижня — 11 мм;
- час попереднього нагрівання — 10 хв;
- паковання — блістер.
Призначення:
- для склеювання дерева, пластику, металу, тканини, кераміки, скла, паперу, картону, пінопласту в будь-яких поєднаннях.
Сфери застосування:
- виготовлення радіоелектронний пристроїв, дрібний ремонт, ремонт автомобілів, дитяча та технічна творчість, рукоділля тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Вид | Клейові пістолети |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 220 V |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 32 025 ₴

