Клейовий пістолет Pro'sKit GK-389B 11 мм 100 Вт

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клейовий пістолет Pro'sKit GK-389B
Огляд:
клейовий пістолет пропонує інструмент, який дає змогу легко розплавляти й наносити клей для склеювання різних поверхонь у процесі ремонтних, складальних та інших робіт.
Особливості:
- тип корпусу — пластиковий;
- як клею використовується термоклей як стрижня діаметром 11 мм (у комплект постачання не входить);
- курок для механічного подавання клейового стрижня (у разі натискання накурок проходить видавлювання розплавленого клею із сопла пістолета);
- плавне подавання клейового стрижня;
- індикатор увімкнення;
- підставка.
Технічні характеристики:
- напруга живлення — 220 В;
- потужність — 100 Вт;
- швидкість витікання клею — 15...25 г/хв;
- діаметр клейового стрижня — 11 мм;
- час попереднього нагрівання — 2...5 хв;
- паковання — блістер.
Призначення:
- для склеювання дерева, пластику, металу, тканини, кераміки, скла, паперу, картону, пінопласту в будь-яких поєднаннях.
Сфери застосування:
- виготовлення радіоелектронний пристроїв, дрібний ремонт, ремонт автомобілів, дитяча та технічна творчість, рукоділля тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.392 кг |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Час нагріву | 2-5 хв |
| Витрата клею | 20 м/хв |
| Тип | Клейові пістолети |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 220 |
| Живлення | 220 V |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 985 ₴

