Касетниця для компонентів Pro'sKit 903-132


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Касетниця Pro'sKit 903-132
Огляд:
касетниця для зберігання дрібних предметів, електронних компонентів.
Особливості:
- одностороння;
- перегородки, що переставляються.
Технічні характеристики:
- матеріал — поліпропілен;
- розміри — 210 х 119 х 32 мм.
Призначення:
- зберігання дрібних радіоелектронових компонентів, елементів кріплення, рибальських снастей, гарнітури для рукоділля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість відділень/кишень | 18 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.151 кг |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 119 мм |
- Ціна: 185 ₴

