Клейовий пістолет Zhongdi ZD-5A 7 мм 20 Вт
Топ продаж

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні Характеристики клейового пістолета ZD-5A:
* діаметр клейового стрижня 7 мм;
* подавання клею 14-16 г/хв;
* розігрівається від 5 хвилин;
* гумова насадка на носику.
З клейовим пістолетом ZD-5A постачається металева підставка та 2 клейові стрижні діаметром 7 мм!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Діаметр стрижня | 7 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Клейові пістолети |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Блістер |
- Ціна: 195 ₴

