Щітка чашкова для КШМ INTERTOOL BT-1075



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щетка чашечная 75 мм, для УШМ, М14 (витая проволока) INTERTOOL BT-1075
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ BT-1075
| Тип проволоки | рифленная проволока |
|---|---|
| Скорость вращения | 12500 об/мин |
| Диаметр щетки | 75 мм |
| Диаметр проволоки | 0.3 мм |
| Держатель | М14 |
| Применение | для дерева, бетона, металла и лакокрасочных покрытий |
| Вес | 0,250 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 г |
| Діаметр щітки | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тримач | М14 |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Застосування | для дерева, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Швидкість обертання | 12500 об/хв |
| Тип дроту | рифлена дріт |
- Ціна: 55 ₴

