Щітка кільцева 125x22.2 мм (пучки крученого дроту) INTERTOOL BT-7125


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка кільцева 125x22.2 мм (пучки крученого дроту) INTERTOOL BT-7125
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BT-7125
| Тип дроту | плетений дріт |
|---|---|
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Діаметр щітки | 125 мм |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Застосування | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Вага | 0,383 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.383 г |
| Діаметр щітки | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр посадочного отвору | 22.2 мм |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Застосування | для дерева, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Тип дроту | плетений дріт |
- Ціна: 99 ₴

