Щітка кільцева 200x32 мм (пучки кручений дріт) INTERTOOL BT-7200


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.97 г |
| Діаметр щітки | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр посадочного отвору | 32 мм |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Застосування | для дерева, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Швидкість обертання | 6000 об/хв |
| Тип дроту | плетений дріт |
- Ціна: 219 ₴

