Органайзер 15" 380x310x60 мм INTERTOOL BX-4002





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящики для інструментів, органайзери, системи зберігання №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BX-4002
| Матеріал виготовлення | пластик |
|---|---|
| Габаритні розміри | 380*310*60 мм |
| Вага | 0,875 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.906 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 279 ₴





