Міні-органайзер 8.5" 210x338x62 мм INTERTOOL BX-4008




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящики для інструментів, органайзери, системи зберігання №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BX-4008
| Матеріал виготовлення | пластик |
|---|---|
| Габаритні розміри | 210*338*62 мм |
| Вага | 0,688 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.688 кг |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 229 ₴

