Граблі польові із дерев'яною рукояткою INTERTOOL FT-0002

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.333 кг |
| Довжина рукоятки | 350 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Ширина робочої частини | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 430 |
| Об`єм | 0.000908 |
| Тип | Граблі |
- Ціна: 45 ₴

