Сучкоріз садовий для обрізки гілок c храповим механізмом 740 мм. INTERTOOL FT-1114





Площинний садовий сучкоріз з храповим механізмом або великий секатор - відмінне рішення для обрізки товстих гілок. Стане корисним помічником в інвентарі інструменту будь-якого садівника.
Робота стає набагато легше, завдяки потужним лез з високолегованої сталі з п'яти ступінчастим храповим механізмом. Ріже живого товсту гілку (до 40 мм) без особливих зусиль. Храповик збільшує докладені зусилля в п'ять разів! Ви менше втомлюєтеся і швидше справляєтеся з роботою.
Легкі і міцні алюмінієві ручки не обтяжують інструмент. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості підвищують надійність всієї конструкції.
Комфорт під час роботи забезпечують зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці і гарантують надійний хват.
Спробуйте обрізати свій сад з цим сучкорізом, і Ви будете здивовані, наскільки це зручно і швидко!
Після використання рекомендується очистити леза від деревного соку і протерти насухо. Потім змастити їх будь-яким машинним маслом.
Особливості
- П'ятикратне збільшення потужності
- Легкі ручки
- Простий і зручний в роботі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина леза | 100 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Об`єм | 0.004742 |
- Ціна: 649 ₴

