Лопата для прибирання снігу 505*340 мм з ручкою 1300 мм INTERTOOL FT-2022





ОПИС



Ефективна робота
Лопата відмінно справляється з очищенням від снігу та заметів присадибних ділянок, доріжок та ін. Підняті стінки ковша перекочують сніг усередину, допомагаючи «штовхати» його та спрямовувати вперед, таким чином швидко розчищати великі території. Рифлені ребра на ковші лопати забезпечують необхідну міцність, а також запобігають налипанню снігу.

Надійна конструкція
Снігоприбиральна лопата виготовлена з міцного та водночас легкого пластику. Діаметр держака становить 27 мм, зі стінками завтовшки 6 мм.
Сталева кромка на лезі ковша лопати встановлена у спеціальний паз та міцно закріплена у ньому заклепками. Вона значно подовжує термін експлуатації лопати та захищає пластиковий ківш від сколів та тріщин.

Зручна у роботі
Легкий пластиковий держак захистить вас від примерзання рук та рукавичок на морозі, на відміну від металевих. Ківш лопати також виготовлений з міцного пластику, забезпечує зручність під час роботи та не перевантажує руки. D-подібна рука на торці лопати дозволяє більш ефективно прикладати зусилля, а також забезпечує надійне та зручне захоплення інструменту навіть у рукавицях.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ FT-2022
| Матеріал | пластик |
|---|---|
| Ширина | 505 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Матеріал рукоятки | пластикова труба |
| Вага | 1,700 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота | 1300 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал рукоятки | пластикова труба |
| Ширина | 505 |
- Ціна: 680 ₴





