Ківш для прибирання снігу на колесах 660*320 мм, ручка 1080 мм INTERTOOL FT-2095





ОПИС



Ефективна робота
Ківш для прибирання снігу на колесах швидко справляється з очищенням ділянок та доріжок від кучугур та снігу. Збільшений об’єм ковша з округленим бортом та наявність коліс дозволяє ефективно переміщати сніг, таким чином швидко розчищати великі території. Широкий ківш за один прохід очищає доріжку снігу шириною 66 см, а рифлені ребра забезпечують необхідну міцність та запобігають налипанню снігу на ківш.

Надійна конструкція
Снігоприбиральний ківш виготовлений з легкого пластику з металевою ручкою для більшої міцності та можливості роботи під великими навантаженнями. Сталевий край на ковші значно подовжує термін експлуатації та захищає інструмент від сколів та тріщин.

Зручна у роботі
Руків’я регулюється по висоті для комфортної роботи людей різного зросту. Має повне покриття робочої поверхні м'яким пластиком для зручної роботи на морозі, захищає руки від примерзання. Широкі колеса з протектором дозволяють легко маневрувати ковшем і швидко переміщатися майданчиком, при цьому прибираючи сніг.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ FT-2095
| Розмір ківша | 660 х 320 мм |
|---|---|
| Довжина рукоятки | 1080 мм |
| Вага | 4,900 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.9 кг |
| Довжина рукоятки | 1080 мм |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
- Ціна: 1 799 ₴




