Лещата слюсарні поворотні INTERTOOL HT-0054





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лещата слюсарні поворотні 60 мм INTERTOOL HT-0054 – незамінний інструмент в гаражі, майстерні або на виробництві. Також лещата не завадять і вдома. Стануть просто незамінним інструментом для ручної делікатної обробки невеликих деталей. Лещата виготовлені з якісного чавуну.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-0054
| Ширина губок | 60 мм |
|---|---|
| Ширина захвату | 50 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Висота | 163 мм |
| Матеріал | Корпус — чавун / губки — сталь |
| Вага | 1,728 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.728 кг |
| Висота | 163 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Корпус — чавун / губки — сталь |
| Ширина захоплення | 50 мм |
- Ціна: 499 ₴



