Ножиці арматурні 350 мм, max 3 мм, CrV INTERTOOL HT-0151




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-0151
| Довжина | 350 мм |
|---|---|
| Товщина прута | до 3 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60 HRC |
| Вага | 0,926 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.926 кг |
| Довжина інструменту | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 350 |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
- Ціна: 349 ₴

