Ножиці арматурні 210мм INTERTOOL HT-0171




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці арматурні 210мм INTERTOOL HT-0171
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-0171
| Довжина | 210 мм |
|---|---|
| Товщина прута | 4 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 42 HRC |
| Вага | 0,284 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.284 кг |
| Довжина інструменту | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | сталь Т8 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 42 HRC |
| Тип ножиць для металу | Прямі |
| Товщина прута | 4 мм |
- Ціна: 139 ₴

