Знімач ізоляції 0.5, 1.2, 1.6, 2 мм IINTERTOOL HT-7021 150 мм





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС


Знімач ізоляції - це незамінний інструмент для електромонтерів та всіх майстрів, які працюють з проводами. Призначений для відрізання та зачистки ізоляції багатожильних та одножильних проводів.

Ефективна робота
Кліщі для зачистки HT-7021 працюють з найпоширенішими проводами, діаметром 0.5, 1.2, 1.6, 2 мм². Ріжуть чисто, не ушкоджуючи внутрішні жили кабелю.

Зручний та надійний
Сталева конструкція кліщів в поєднанні зі зносостійкими загартованими робочими губками роблять інструмент міцним та довговічним.
Зручні пластикові ручки з рифленням не ковзають у руці та гарантують комфортну роботу протягом тривалого часу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-7021
| Пeретин дроту | 0.5, 1.2, 1.6, 2.0 кв.мм |
|---|---|
| Вага | 0,270 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.27 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Максимальний перетин дроту | 2 кв. мм |
| Мінімальний перетин дроту | 0.5 кв. мм |
| Призначення | для зняття ізоляції з проводів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 139 ₴

