Стрічка ізоляційна 0.15ммx17ммx20м чорна (упак 10 шт) INTERTOOL IT-0021

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка ізоляційна 0.15ммx17ммx20м чорна (упак 10 шт) INTERTOOL IT-0021
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ IT-0021
| Довжина ізоляційної стрічки | 20 м |
|---|---|
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Колір | чорна |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Відносне подовження на розрив | 175 % |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Вага | 0,074 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.074 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20 м |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Об`єм | 0.000122 |
| Відносне подовження при розриві | 175 % |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Колір | чорна |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
- Ціна: 30 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

