Скотч двосторонній 50мм * 10м на тканинній основі INTERTOOL KT-0962





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скотч двосторонній на тканинній основі INTERTOOL KT-0962 легко з'єднає вироби з пластикових, картонних, гумових, дерев'яних, скляних та інших матеріалів. Може бути використаний для декоративних монтажних робіт, а завдяки тканинній основі може витримати набагато більш навантаження і застосовуватися не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх оздоблювальних робіт і фіксації підлогового покриття.
Двосторонній скотч INTERTOOL KT-0962 має довжину 10 м і складається з тканинної основи, на яку з двох сторін нанесено клейкий шар із синтетичного каучуку.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ KT-0962
| Тип | двосторонній на тканинній основі |
|---|---|
| Довжина | 10 м |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 0,140 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рулону | 10 м |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Двосторонній скотч |
| Ширина стрічки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14 |
| Довжина | 10 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 79 ₴


