Пензель флейцовий 1,5" INTERTOOL KT-1336




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний флейцевий пензель підходить для будь-яких малярських робіт. Використовують разом з масляним фарбам, будь-якими видами лаків і антисептиків. Натуральний ворс від природи має розщеплені кінці і добре згладжує (флейцює) поверхні. Щетина надійно закріплена в металеву оправу і не випадає.
Такий флейцевим пензлем зручно фарбувати різного типу профілі та труби.
Ручка зручна і не вислизає з долоні. За рахунок пластику стійка до рідини і фарб. Наявність отвору допоможе зручно зберігати на цвяху або підвісити у зв'язку до інших пензлів.
Особливості
- Ідеально згладжені мазки;
- Пласка, широка форма дозволяє швидко фарбувати значні поверхні;
- Сам пензель легкий і не втомлює при тривалому фарбуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.033 г |
| Габарити | |
| Довжина ворсу | 38 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал щетини | натуральний ворс |
| Об`єм | 0.000113 |
| Розмір кисті | 1,5" |
| Тип | плоска малярна |
| Товщина | 10 |
- Ціна: 19 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.

